Zahradní jídelní sestrava Sumatra II, bílé polstry

Obrázek (2)
  • Obrázek (2) Obrázek (2)
  • Obrázek (1) Obrázek (1)
  • Obrázek Obrázek
  • Obrázek (3) Obrázek (3)
  • Obrázek (4) Obrázek (4)
Aktuálně nedostupné
Cena s DPH:
15 720,00 Kč

Stará cena: 36 990,00 Kč
Ušetříte: 21270 Kč
Kód SUMATRA_II_WH
BARVA Bílá
FUNKCE Jídelní
KONSTRUKCE Z duralu (hliník) + teak
POČET MÍST 6
POČET STOLŮ 1
POLSTRY Ano
DESKA STOLU obdélník
ŠÍŘKA STOLU 160/210
HLOUBKA STOLU 100
VÝŠKA STOLU 75
ŠÍŘKA KŘESLA 58
HLOUBKA KŘESLA 62
VÝŠKA KŘESLA 85
NOSNOST 120 kg
DRUH RATANU Plochý
ŠÍŘKA RATANU 8
BARVA POLSTRŮ Tlumená bílá (RAL 9003)

Zahradní nábytek z umělého ratanu - jídelní souprava Sumatra II s 8 křesly Vittorio je pohodlné sezení určené k odpočinku na zahradě, terase, u bazénu ale i jako restaurační a kavárenský nábytek. Tato jídelní sestava z umělého ratanu nabízí pohodlné posezení pro 8 osob, sestává z rozkládacího týkového stolu a 8 křesel Vittorio. Jedná se o stylovou, populární kombinaci přírodního teaku a umělého ratanu.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má klasickou bílou barvu (viz detailní foto), což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Týkový stůl je vyroben z nového masivního týku o síle 3cm na desce stolu. Jedná se o sušené dřevo indonéského týku, které netrpí problémy typickými pro některé druhy týkového dřeva z Vietnamu. Stůl je rozkládací, ze 160 cm délky ve složeném stavu jej lze snadno prodloužit na 210 cm. Tento teakový stůl váží cca 32kg.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce křesel je vyrobena z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Polstry jsou potaženy voděodolnou látkou z olefinu, která vyniká pevností, stálobarevností, je odolná proti skvrnám, plísní, oděru a slunečnímu záření. Potahy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Barva polstrů je tlumená bílá.
  • Teak je velmi tvrdé, pevné, pružné a trvanlivé dřevo, s vysokým podílem přírodního oleje, a proto je přirozeně odolné proti plísním a škůdcům a dobře odolává i vlivům počasí, včetně mrazu.
  • Barva teakového dřeva se bez ošetření mění ze žlutohnědé na stříbrošedou. Pro zachování původní barvy je potřebné jej napustit teakovým olejem, který Vám rádi dodáme – viz kategorie Příslušenství.

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

Vyhledávač dle kódu
Přihlášení
Dopravné

200,- kurýrní služba

50,- navíc za dobírku

 

DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5000,-Kč s DPH a výše.